• export@alestamimari.com

Isıcam’lı Cambalkon Tiara Twinmax
ile yeni bir yaşam alanı oluşturun!

Cam balkon sistemlerinde ulaşılmış en üst düzey cam balkon yalıtımıyla, Türkiye’nin en çok tercih edilen Isıcam’lı kayar katlanır cambalkon sistemi, Tiara Twinmax cam balkon ile siz de Albert Genau kalitesini ve konforunu dört mevsim yaşayın!

5 kat daha
fazla yalıtım

daha fazla konfor

Isıcam’lı Cambalkoni Tiara Twinmax, sistemde kullanılan Isıcam özelliğine bağlı olarak, tek cama göre 5,1 kata* varan daha fazla yalıtım sağlayabilmektedir. Bu, bir cam balkonda ulaşılmış en yüksek ısı yalıtımıdır. Yazları balkonunuz daha serin, kışları daha sıcak.

*Bu değer; 8 mm tek cam ile (4+16+4) 24 mm argon gazlı Sinerji Isıcam arasındaki ısı geçirgenlik katsayılarını (U değeri) oranıdır. İç ortam ile dış ortamın yalıtımında, sadece cam yüzeyleri dikkate alınmıştır. Kaynak: Trakya Cam – Mimari Camlar Kataloğu

İspanyolet kilit
ile şık tasarım

ekstra güvenlik

İlk kez Albert Genau tarafından tasarlanan İspanyolet kilit, şık tasarımı ve kolay kullanımı ile standart zincirli kilitlere göre çok daha kullanışlı. Cam balkona opsiyonel olarak sunulan gömme kollu ispanyolet kilit, cam balkonda daha fazla güvenlik sağlar.

Avrupa
Test Sertifikalı

cam balkon sistemi

Tiara Twinmax Isıcam’lı cambalkon, sınıfında ulaşılabilmiş en yüksek hava,su, rüzgar, ses yalıtımını sağlar. Yağmurlu ve soğuk günler artık geride kaldı.

Paslanmaz
teker ile

ömür boyu kullanım

Cam balkon sistemleri tüm elemanları dış iklime dayanımlı olmalıdır. 1440 saat tuz testine tabi tutulmuş standart bir cambalkon tekeri ve paslanmazlık garantili Tiara cambalkon tekerini izleyin. Ömür boyu kusursuz kullanım için seçim sizin!

köşe yok!
ister balkon camına,

ister yerden tavana.

Tiara Twinmax Isıcam’lı cambalkon ile mekanınızı köşe profillere ihtiyaç duymadan oluşturun!
İster balkonda, ister ara bölme olarak veya
pergola altında uygulayın! Artık özgürsünüz!

her açıda
her balkona

tam uyum.

Cam balkon sisteminiz bulunduğu balkonun şeklini alsın! Açılı balkonlar için özel tasarlanmış dikey profilleriyle, farklı şekildeki balkonlarınıza uygulayabilirsiniz. Isıcam’lı cambalkon sisteminin kanatları kolayca kayar ve direk olmadan tamamen açık hale getirilebilir.

Mıknatıslı conta ile maksimum izolasyon

Cam balkon sistemimizde, yalıtımı üst düzeye çıkarmak için, cam panellerin birleşiminde izolasyon fırçası, EPDM conta ve mıknatıslı conta yatakları bulunan özel dikey birleşim profili tasarlandı. İstenen izolasyon seviyesine göre, bunlardan herhangi biri, herhangi ikisi veya üçü birlikte Isıcam’lı Cambalkonda Tiara Twinmax ile kullanılabiliyor.

Ses yalıtımı testini
izlediniz mi?

Isıcam’lı cambalkonun ses yalıtımının sağlaması için yan dikmelerde her hareket açısında işlevini sürdüren epdm conta sistemi mevcuttur. Dikey birleşimlerde erkek-dişi profil yapısı ve kapandığında 2 odacıklı bir yapıya sahip olması sayesinde cam balkon yalıtımı en üst düzeyde sağlanmaktadır.

Isıcam’lı Cambalkon’da Daha Başka Neler Var?

Jaluzi Perde Entegrasyon

Cam balkonunuzda isteğe bağlı olarak, ısıcam arası jaluzi perde* uygulaması yapılabilmektedir. Bu sayede cam balkona ekstra, perde v.b uygulamalar yapılmadan çok estetik şekilde, güneşi istediğiniz gibi
kontrol edebilirsiniz.

* Jaluzi perde Albert Genau tarafından üretilmemektedir. Opsiyoneldir.

Mekanlara Farklı
Eşik Çözümleri

İsteğe bağlı olarak, mekanlara farklı yükseklikte eşik çözümleri sunabilen Tiara platformunu sizin için tasarladık. İster gömülü, ister düşük eşik çözümlemesi ile kendinize uygun sistemi seçebilirsiniz!

* Düşük eşikli sistemlerde su tahliyesi için bize danışın!

Rüzgar Kilidi

Geniş cambalkonların çok sayıdaki kanatlarını bir arada tutan, binaların üst katlarında rüzgar alan balkonların kurtarıcısı “rüzgar kilidi*”. Paslanmaz parçaları ve kusursuz çalışan mekanizmasıyla bir Albert Genau cam balkon opsiyonu daha.

* Rüzgar kilidi opsiyoneldir. Ayrıca talep ediniz. 

Test Sertifikalı Tek Cam Balkon
Isıcam’lı Cambalkon Tiara Twinmax, Albert Genau patenti altındadır. Taklit cambalkon ürünleri lütfen satın almayınız, tarafımıza bildiriniz.

Farklı Kullanım Alanlarından İlham Alın!

Yeni yaşam alanınızı nasıl dekore etmeli? Nasıl mobilya seçmeli? Hangi bitkileri yetiştirmeli? Nelere dikkat etmelisiniz? Daha birçok soru var değil mi?

Hemen şimdi birbirinden güzel ve keyifli dekorasyonlu uygulamalarımızı paylaştığımız instagram hesabımızı inceleyin, ilham alın!

Instagram hesabımızı takip edin!

Aklınıza Takılan Sorular mı var ?

Cam balkon ile ilgili garanti veriyor musunuz?
Tüm cam balkon sistemlerimiz, T.C. Bilim Sanayi ve Teknloji Bakanlığı onaylı 2 yıl parça garantilidir. Taşıyıcı aksamlar ise 10 yıl paslanmazlık garantisi altındadır. Türkiye’de tek uluslararası sertifikalı cambalkon sistemidir.

Küçük çocuğum için cambalkon emniyetli mi?
Cambalkonun menteşeli panelleri üzerine Albert Genau patentli çocuk emniyet kilidi bulunmaktadır. Dolayısıyla, kilit kapalı olduğu sürece cam balkon, çocuğunuz için emniyetlidir. Ayrıca cam balkon ispanyoletli kilit opsiyonunda gizlenmiş gömme kol kullanılmaktadır.

Balkonumu mutfağa katmak istiyorum.
Bir sorunla karşılaşır mıyım? 

Kayar katlanır sistemlerde, bugüne kadar geliştirilmiş en üst düzey cam balkon yalıtımı, Tiara Twinmax Isıcam’lı Cambalkon ile sağlanmıştır. Cambalkon sistemlerinde, sabit pencere sistemlerinde sağlanan su ve ısı yalıtım seviyesi beklenmemelidir. Bunu sağlandığını iddia eden firmalara da inanmayınız.

Cambalkonun camları nasıl temizlenir?
Sistemin tüm camları, tek tek içeri açılabildiği için hem dıştan hem içten çok rahatlıkla silinebilir. Dikey profiller alüminyum olduğu için zaman içinde sararma, dökülme yapmaz. Cam balkon sistemi temizlik detayı dikkate alınarak, pürüzsüz olarak tasarlanmış olup, girintili çıkıntılı (ondüla) yapıdaki profillerden kaçınılmıştır.

Ben sıcak bir bölgede yaşıyorum.
Isıcam’lı cambalkona ihtiyacım var mı?

Isıcam konfor serisi kullanılan cambalkonlarda, evinizin ısısını korumanın yanı sıra güneş ışınlarını da dilediğiniz ölçüde kontrol edebilirsiniz. Yazları serin, kışları sıcak bir balkona sahip olursunuz.

Aklınıza takılan her soru için bize ulaşın!
İster canlı destek hattımızdan ister sosyal medya hesaplarımızdan ya da
e-mail üzerinden veya bizi arayarak aklınızdaki tüm soruları bize sorabilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Size Yardımcı Olabiliriz
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?