• export@alestamimari.com

OFİS SİSTEMLERİ

Çerçeveli bir bölme duvar sistemi, alanlar oluşturmak, çalışma alanlarını bölmek(ofislerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak) ve satış alanlarını bölmek için mükemmel bir seçimdir. Sistem, kurulumu kolay modüllerden oluşur ve gerektiğinde sökülür veya yeniden konumlandırılır. Alüminyum bölmeler, mevcut en çok yönlü bölümleme sistemlerinden biridir ve gerektiğinde kolay kurulum, sökme ve yeniden konumlandırma sağlar. Alüminyum bölmeler çeşitli kaplama ve stillerle şık bir alternatif sunarken aynı zamanda gizliliği arttıran bir yapıya sahiptir. Su geçirmez kapılar ve ofis bölümleri, reklam panoları ve tabela kullanımı imkanı sağlaması, bina iç duvar dekorasyonu gibi avantajlar sunmaktadır.

Alüminyum ofis

Daha çok kompozisyon olarak alüminyum profillerin ön plana çıktığı ve kalan boşlukların ahşap veya cam malzemeler ile doldurulduğu ofis sistemlerimizdir.

Cam cama ofis

Zemin tavan ve kapı birleşimi gibi noktalarda sadece alüminyum kasaya sahip olan, bölücü duvar mesafesi boyunca aralarda herhangi bir kayıt olmaksızın camın sadece cam ile birleştiği tip ofis bölme sistemlerimizdir. Tek cam veya çift cam olarak üretilebilmektedir.

Monoblok ofis

Üretim esnasında bölücü duvarin her bir detayının monoblok paneller halinde hazırlandığı, sahaya transferi sonrasi modüler olarak kurulumun kolayca yapıldığı ofis bölme sistemlerimizdir. Monoblok halinde bitmiş ürün olarak hazirlanan paneller proje ihtiyacına göre farkli yüzey malzemeleri ile tercih edilebilmektedir.

Mesaj Gönder
💬 Size Yardımcı Olabiliriz
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?