• export@alestamimari.com

PANJUR SİSTEMLERİ

Panjur sistemleri hem konutlarda hem de ticari binalarda pencerelerden gelen güneş ışınlarını önleyerek daha fazla konfor ve büyük enerji tasarrufu sağlayabilir. Daha rahat ve serin bir atmosfere katkıda bulunmaya yardımcı olan vazgeçilmez bir üründür. İç mekan ikliminizin yanı sıra panjurlar, perdelerinizi, mobilyalarını ve halılarınızı güneş ışınlarından dolayı renk solmasına karşı da korur. Rüzgar ve yağmur gibi sert hava koşulları için pencereleriniz için ek bir koruma katmanı her zaman iyi bir fikirdir. Sağlam panjurlar pencerelerinizi rüzgarla veya başka yollarla fırlatılan nesnelerden de koruyabilir. Güneş ışınlarını engellemesi klimalarınızın çok çalışmak zorunda kalmayacağı anlamına gelir. Elektrik kullanımı açısından size maddi tasarruf sağlar. Kendinizi meraklı gözlerden korumanıza ve daha fazla güvenlik için özel hayatınızı gizli tutmanıza yardımcı olur. Panjurlar dışarıdan perdelere göre çok daha fazla gürültüyü engeller. Pencereleriniz kepenkler tarafından sunulan ek korumaya sahip olduğunda hırsızlar evinize veya işinize girmeyi çok daha zor bulacaktır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

– Otomatik panjurlar; yapımında ve montajında kullanılan malzemeler sayesinde, ısı, ses ve ışık izolasyonu sağlar. Böylelikle, bütçenize destek olur.

– Uzaktan kumandalı ya da buton ile açılıp kapanabilmektedir.

– Özel formdaki alüminyum ekstrüzyon lamel ya da poliüretan dolgulu alüminyum lamel alternatifleri mevcuttur.

– Tüp motorlar, olası zorlanmalardan dolayı oluşabilecek ısınmaya karşı termik korumalıdır.

– Kesintisiz güç kaynağı mevcuttur ve otomatik panjurların çalışmasında, özel olarak tasarlanmıştır.

– Ürünler, birçok çeşitli modele ayrılmıştır. Tüm ürünler, teknik olarak mimari yapıya uygun olan renk seçeneklerine sahiptir.

– İçeriğinde kullanılan alüminyum malzemesi, paslanmadığı için; ürünler oldukça uzun ömürlüdür.

– Son teknolojik sistemler olup, uzun ömürlü, çözüm odaklı, estetik bir kullanım deneyimi sunar.

– Motorlu panjur sistemi; montajı, kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.

 

Otomatik Panjur Çeşitleri

 

Otomatik panjur üretim ve montajları adına otomatik bir yapı altında üç farklı sistemleri bulunmaktadır. Monoblok kutulu panjur, dıştan takma panjur ve detay (gizli kutulu) panjur çeşitleri tercihe ve kurulum alanlarına göre değişmektedir. Son teknoloji sistemler olan bu ürünün çeşitleri estetik görünüme sahip, uzun ömürlü ve çözüm odaklıdır. Kaliteli malzeme yapısıyla üretildikleri için sürekli kullanımlarda herhangi bir sorun çıkarmaz. 

Ürün çeşitlerini kullanım alanlarına göre daha ayrıntılı biçimde tanıyalım. Panjur otomatik oluşu ise en cazip özelliklerindendir.  Müşterilerimize en son, en iyi teknolojiyi sunmakla birlikte aynı zamanda ihtiyacınıza en uygun olan ürünü size sunmaktayız. Eğer daha detaylı ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, uzman personelimizden yardım alabilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Size Yardımcı Olabiliriz
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?