• export@alestamimari.com

PERGOLA SİSTEMLERİ

 


Alüminyum pergole sistemleri, dört mevsim kullanıma uygundur. Elektrikli motoru sayesinde Açılıp kapanabilen bir mekanizmaya sahiptir. Bundan dolayı her dönemde size oldukça kullanışlı alan yaratma imkanı sunar ve bu özellik sayesinde çevreden gelebilecek tüm dış etkenlere karşı koruma sağlamaktadır. Alüminyum diğer malzemelere göre en dayanıklı ürünler arasındadır.Alüminyum pergole modelleri çeşitlilik ve uzun ömürlülük açısından kullanışlı ürünlerdir. Alüminyum Pergole sistemleri diğer pergole sistemlerine göre farklı görünüm ve üretime sahip gölgelendirme ürünlerindendir.

Alüminyum Pergole Sistemleri Kullanım Alanları;

Restoran,
Cafe,
Kahvaltı Salonları,
Bahçe
Teras

Alüminyum Pergole sistemleri en sık tercih edilen ürün gruplarımız arasındadır. Hangi alan olursa olsun rahat açılır kapanır olması pratik ürün olma özelliği taşımaktadır.

Alüminyum pergole sistemleri değişik renk, ışık ve tasarım seçenekleriyle görünüş olarak bulunduğu ortama estetik bir görüntü sağlamaktadır. Işıklandırma, led ve uzaktan kumanda gibi seçenekleride bulunmaktadır. Açılır kapanır özelliği sayesinde temizlik açısından da kolay kullanımlı bir ürün olma niteliği taşımaktadır.

Mesaj Gönder
💬 Size Yardımcı Olabiliriz
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?