• export@alestamimari.com

AIRFLEX
Yeni Rüzgar Kırıcı Cam Sistemi ile Tanışın

Rüzgar Kırıcı Sistem – Airflex , minimalist tasarımı ile panoramik manzaranızı korurken aynı zamanda ses, toz ve rüzgarı engeller. Konforunuzu artırır.

Ayarlanabilir köşe çözümleri, inovatif ve estetik yer sabitleme seçenekleri ile rüzgar kırıcı sistem, hotel, restaurant ve cafelerde, teraslarda ve ofis bölmelerinde rahatlıkla uygulanabilir. Sadece 47 mm profil genişliğine sahip airflex – rüzgar kırıcı ile tanışmanın tam zamanı.

Farklı Yükseklik ve Cam Tiplerine Göre Farklı Uygulama Çeşitleri

Estetik görünümünün yanı sıra güvenliğe de önem veren AirFlex – Rüzgar Kırıcıyı, 5 farklı yükseklik ölçülerinde ve farklı cam tiplerine uygun olarak kullanabilirsiniz.

İster Sabit İster Taşınır Uygulama

Rüzgar Kırıcı - Airflex, mekânlarda yeni ve yaratıcı bölme çözümleri için size esneklik sağlar. İsterseniz farklı şekillerde zemine sabitleyerek uygulayacağınız sisteminizi, dilerseniz taşınabilir olarak da kullanabilirsiniz.

Rüzgarı İstediğiniz Yerde, İstediğiniz Gibi Kontrol Edin!

AirFlex – Rüzgar Kırıcı cam sistemi tek dokunuşla açılan yeni nesil hareketli rüzgar kırıcı sistemidir. AirFlex,  konutlarda, okullarda, hastanelerde, AVM’lerde stadyumlarda, kafe ve restoranlarda, kısaca istediğniz her yerde  hem trabzanlı hem de trabzansız kullanılabilen hareketli bir cam korkuluk sistemidir.

İzolasyonun Şık ve Estetik Hâli

AirFlex – Rüzgar Kırıcı sistemin minimal tasarımı, sadece 47 mm’lik dikme genişliği ile tüm mekânların izolasyonunu daha şık hâle getiriyor. Rüzgar, toz ve sokak kalabalığının etkisinden koruma sağlayacak sistemi istediğiniz zaman açık istediğiniz zaman kapalı olarak kullanabilirsiniz

Led ve Logo Uygulaması ile Mekâna Uygun Özel Çözümler


Led ışıklı trabzan seçeneği sayesinde karanlıkta bile estetik görününümü ile öne çıkan AirFlex Rüzgar Kırıcı Cam Sisteminin cam panellerine logonuzu uygulayabilir ve kurumsal  imajınızı daha şık yansıtabilirsiniz.  

Opsiyonel Güvenlik Kilidi İle Mekân Emniyeti!

 

Rüzgar Kırıcı Cam Sistemi Airflex için özel tasarlanmış olan kilit mekanizması sayesinde sistem, içeriden kilitlenebilir ve mekânlarınızı emniyetli kılar.

Ofisinizin Yeni Nesil Çalışma Alanı

Airflex rüzgar kırıcı sistemler, çalışma alanınızı güzelleştirmek için burada. Yeni nesil rüzgar kırıcı sistemler şık ve elegant tasarımıyla, çalışma alanlarınızda ofis ara bölmesi olarak kullanılarak ferah bir ortam yaratır...

 

Mekânınıza Albert Genau Yakışır!

Türkiye'de 71 ilde 300'ün üzerinde, yurtdışında 85 ülkede üretici bayisi olan Albert Genau, Türkiye Cambalkon Lideri'dir. Sayısız uluslararası patent ve test sertifikasına sahiptir.

Sizin mekânınıza da Albert Genau yakışır...

 
Mesaj Gönder
💬 Size Yardımcı Olabiliriz
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?